Интересно Шишка не тільки срок, а сімейний бізнес

Регистрация
7 Июн 2020
Сообщения
200
Репутация
92
Реакции
251
Для братів Ньют це сімейний бізнес. January 25, 2021




Цей виробник канабісу з Денвера, штат Колорадо, Робить упор на першокласну генетику, чудові стандарти вирощування и Прагнення до Досконалість, щоб віділітіся з натовпу. Джеймі и Патрік з Newt Brother дали інтерв'ю AskGrowers, щоб пролито світло на їх роботу.

Патрік Стівенсон:Я завжди БУВ давнім ентузіастом канабісу. Я почав працювати в Цій Галузі, коли вона стала законною в Колорадо в 2010 році. Я почав працювати тримеру в саду мого друга. Я пройшов свій шлях, щоб стати провіднім практикуючий, що мені дуже сподобалося. Я завжди цікавівся садівніцтвом, коли зростан, тому, як тільки я почав з канабісу, вирощування його Незабаром стало моєю пристрастю. У цею момент я порінув у Вивчення Всього, що МІГ, в області рослинництва і передових методів вирощування. Наша мама теж любити вірощуваті. Ми всі думали, що це круто. Цей Загальний досвід в кінцевому підсумку прівів нас до створення власної компанії з виробництва канабісу. Без неї ми НЕ були б там, де знаходімося сьогодні.

Джеймі Стівенсон:На Відміну Від мого брата, я не брав участі в індустрії канабісу, поки ми НЕ вірішілі приступити до цього проекту і заснуваті нашу Власний компанію. До того, як Почалося наше пригода, я володів і керували кількома підприємствами, зазвічай все зосередженімі на операціях і продажах. Тієї факт, что легальна індустрія канабісу настолько нова и має таку Величезне потенціалом, прівертає багатьох людей в Цю індустрію. Тільки в Колорадо це превратилась в галузь з мільярднім оборотом. У Цій Галузі є Власник, Які Ніколи не курили канабіс и не вжівався в їжу. Для нас це немного більш особисте.
Я вирішив просуватіся вперед з цією компанією та входу в індустрію канабісу через першого Cannabis Cup, проведеного в Денвері ще в 2012 році. Мій брат керували Зростаючий компанією Northglenn, і у них БУВ стенд на Кубку. ВІН живити мене і мою дружину приїхати і подивитись. На качана того року я тільки Вперше в жітті спробував канабіс, тому не знав, чого очікуваті. Кубок БУВ божевільнім, закони були вільнімі, і це Було дико! Компанія мого брата змогла привезти рослини з його генетики. Я БУВ вражений; мій брат БУВ знаменітістю! Люди до нього підбігалі за картинками, прошу заради. Це Було пріголомшліво і весело!
только
51e2b32bf097ed437c454.jpg
 
Вкусно)
 
Назад
Сверху Снизу