Интересно Хвилювання за власне здоров’я: експерти пояснили, що таке іпохондрія

Sepultura_North

Support Gourmet inc
Seller
Ровный
Мес†ный
Регистрация
17 Окт 2015
Сообщения
11.267
Репутация
4.089
Реакции
14.929

Хвилювання за власне здоров’я: експерти пояснили, що таке іпохондрія​

25 Листопада 2023
Хвилювання за власне здоров’я: експерти пояснили, що таке іпохондрія


Експерти пояснили, що таке іпохондрія, як себе відчувають люди з цим захворюванням, та чому воно виникає.

Іпохондрія виражається надмірним занепокоєнням щодо здоров’я: страхом тяжких хвороб. Через це виникає високий рівень тривоги та впевненість у наявності серйозного захворювання.

Симптоми іпохондрії

Люди з іпохондрією поділяються на два типи:
  1. Постійно ходять до лікарів у надії переконатися, що зі здоров’ям все добре.
  2. Уникають відвідування медзакладів, через страх почути небажаний діагноз.
Психіатри визнають іпохондрію як частину обсесивно-компульсивних розладів (ОКР).
Вони пояснюють, розлад характеризується некерованими та нав’язливими думками, що спрямовані на зменшення тривоги.
На відміну від психосоматичних розладів з помітними симптомами, іпохондрики відчувають тривогу, яка корелює з інтенсивністю нав’язливих думок.
Основним викликом людей з іпохондрією є надмірна тривога саме щодо свого здоров’я.
Іпохондрики можуть реагувати на найменші тілесні сигнали, не розуміючи, що саме викликає у них тривогу.

Чому виникає іпохондрія

Захворювання може бути пов’язане із різними фізичними аспектами, від змін функцій органів до важковербалізованих симптомів.
Іпохондрія залишається предметом вивчення та дискусії для фахівців із психічного здоров’я. Вони намагаються розкрити всі аспекти цього розладу та знайти ефективні методи лікування
 
Да, внатуре нужно просто быть проще, да и по жизни этот совет должен преследовать как напоминание о том что ты не в силах повлиять на всё, делай основные какие то базовые вещи, а проблему решай по мере её поступлений.
 
Назад
Сверху Снизу