Интересно У Києві банда підлітків скоювала напади під впливом російського серіалу

Sepultura_North

Support Gourmet inc
Seller
Ровный
Мес†ный
Регистрация
17 Окт 2015
Сообщения
11.056
Репутация
4.050
Реакции
14.610

BMWRC-news.gif

У Києві банда підлітків скоювала напади під впливом російського серіалу​

28.12.2023
Банда підлітків

Група підлітків готувалася вчинити серію нападів у Києві, наслідуючи приклад російського серіалу про кримінальне життя.

Один із них вони навіть встигли реалізувати, на початку грудня побивши та пограбувавши 16-річного юнака.
Поліція оперативно встановила та затримала причетних до скоєння злочину.

Серед них були переважно неповнолітні. Допомагали їм і дівчата, які мали знайомитись в інтернеті з потенційними жертвами та запрошувати на побачення.
Перевагу надавали власникам дорогих ґаджетів. Тих, хто прийде на побачення, планували грабувати. Так відбулось і цього разу – хлопця побили, коли він прямував на побачення, та відібрали мобільний телефон.
Його відразу здали до ломбарду, а гроші розподілили між собою.
Зловмисники зізнались, що на злочинні дії їх спонукав російський серіал про кримінальне життя підлітків, яких вони хотіли наслідувати.
Викрадений смартфон правоохоронці знайшли та вилучили як речовий доказ.


Двом фігурантам, 16 та 17 років, оголошено про підозру у вчиненні грабежу із застосуванням насильства – ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України. Їм загрожує від 7 до 10 років
 

BMWRC-news.gif

У Києві банда підлітків скоювала напади під впливом російського серіалу​

28.12.2023
Банда підлітків

Група підлітків готувалася вчинити серію нападів у Києві, наслідуючи приклад російського серіалу про кримінальне життя.

Один із них вони навіть встигли реалізувати, на початку грудня побивши та пограбувавши 16-річного юнака.
Поліція оперативно встановила та затримала причетних до скоєння злочину.

Серед них були переважно неповнолітні. Допомагали їм і дівчата, які мали знайомитись в інтернеті з потенційними жертвами та запрошувати на побачення.
Перевагу надавали власникам дорогих ґаджетів. Тих, хто прийде на побачення, планували грабувати. Так відбулось і цього разу – хлопця побили, коли він прямував на побачення, та відібрали мобільний телефон.
Його відразу здали до ломбарду, а гроші розподілили між собою.
Зловмисники зізнались, що на злочинні дії їх спонукав російський серіал про кримінальне життя підлітків, яких вони хотіли наслідувати.
Викрадений смартфон правоохоронці знайшли та вилучили як речовий доказ.


Двом фігурантам, 16 та 17 років, оголошено про підозру у вчиненні грабежу із застосуванням насильства – ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України. Їм загрожує від 7 до 10 років
Да, помню в нулевых мы таких отлавливали и "объясняли" что так себя вести на нашем районе нельзя.
 
Да, помню в нулевых мы таких отлавливали и "объясняли" что так себя вести на нашем районе нельзя.
Я смотрел этот сериал, мне он трагичным показался...А вот "Игра кальмара", что школьники смотрели, там внатуре жестокость-такая типа фильм Пила, только китайский сериал
 
Я смотрел этот сериал, мне он трагичным показался...А вот "Игра кальмара", что школьники смотрели, там внатуре жестокость-такая типа фильм Пила, только китайский сериал
Я вон фильм Пила раньше любил, недавно посмотрел, вроде 8 часть, Последнюю, там где глаза в трубы, там что-то аж не приятно было такое смотреть
 
Я вон фильм Пила раньше любил, недавно посмотрел, вроде 8 часть, Последнюю, там где глаза в трубы, там что-то аж не приятно было такое смотреть
Иногда воспалённый ум больного человека способен вызвать в нас неистовый ужас от увиденного безумия в действиях другого человека даже не подозревая того, на что способен каждый из нас. Разница лишь в ориентирах, интроекции каждой личности своеобразны, но зачастую стабильны и не выходят за рамки "нормы", однако неконтролируемые факторы могут оказывать соответствующее влияния на восприятия мира и подвергнуть риску расшатывания психического и психологического состояния человека.
 
Пусть дадут все 10, будет урок.
Да на первый раз можна и условно, ну поеблося им в мозгах то можна в спецзаведение какое-то а на малолетку, там жесть, с просидел почти 7 лет знаю о чем говорю, а тем более сейчас лагеря краснючие 110% кто бы что не говорил но это факт
 
Да на первый раз можна и условно, ну поеблося им в мозгах то можна в спецзаведение какое-то а на малолетку, там жесть, с просидел почти 7 лет знаю о чем говорю, а тем более сейчас лагеря краснючие 110% кто бы что не говорил но это факт
Здарова, Бро!
Толпой пиздить и отберать вещи, условки будет мало.
 
Здарова, Бро!
Толпой пиздить и отберать вещи, условки будет мало.
Ну это понятно, но это же дети бро под влияние фильма попали просто, им не тюряга нужна им нужно что бы их отцы дома нормально ремнем перетянули по жопе)))
 
Назад
Сверху Снизу