[РЕШЕНО, ПЗ] Мутки-мутні і точковий клад на фоні всесвіту. GreenRam.

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

enedy

Київ
Мес†ный
Регистрация
30 Ноя 2017
Сообщения
439
Репутация
215
Реакции
584
Посмотреть вложение 22115 Посмотреть вложение 22116 Посмотреть вложение 22117 Посмотреть вложение 22118 Посмотреть вложение 22119 Посмотреть вложение 22120 Посмотреть вложение 22121 Посмотреть вложение 22122 Посмотреть вложение 22123 Посмотреть вложение 22124 Посмотреть вложение 22125 Посмотреть вложение 22126 Посмотреть вложение 22127 Посмотреть вложение 22129 Посмотреть вложение 22130 Посмотреть вложение 22131 Посмотреть вложение 22133 Посмотреть вложение 22134 Посмотреть вложение 22135 Ну що ж
другий раз мені фартить на суму в околопівторака
на цей раз GreenRam.
почитав все про нього, зрозумів, шо хлопці оплатили собі місце і не парились з провірками, почитав пару відгуків, зрозумів шо можна брати
замовив 10 таблів, як ви вже поняли - не знайшов
перше, що спочатку проігнорив - завтикали за мене - я розумію ща одиничку там завтикують буває, но 10ку можна було просідкувати
отже, видали клад на годину пізніше, ніж мали, що не по їх же правилам, але наголосили, що правила діють на другу частину угоди - 3 години після видачі і далі не несуть відповідальності
ну хуй з ним, ніч, я вже випив пива, за руль не сяду - йду на метро, з метро ше 15 хвилин пішки - всю переписку дам нижче. переді мною чагарник, який на фото виданому оператором обведений чуть не повністю і гордо завялено, що клад там - там то вже собі догадуйся ( по фото побачиш)
підходжу значить - колесо і лавочка перед кущем - хіба не логічніше кинути безмагнітний клад в колесу, шоб в дотик зняти ? виявляється ні. Отже, підходжу до тих джунглів - ні сліда - відразу питання - кура КЛАВ той клад, чи КЛАВ на той клад і тупо його кинув в той кущ ? на той момент ще загадка. стою, чекаю коли все втихомириться, клацаю в телефоні, паралельно оглядаю підходи до куща - одна єдина нога відбилась чиясь - ясно, кура не залазив туди а просто швирнув. окей, кидаю перші фотки оперу, наче обводить якусь мені частину - дивлюсь - ззовні нічого. тепер головне по фізиці місцевості - кущ дуже розлогий, шоб положити в умовний центр, який мені вказали - я особисто присів, гілки по бокам, навприсядки доліз - зрозуміло, що я залишив за собою кучу слідів - пробравшись туди - все те саме, дєвствєнний сніг, ніякого сліду на клад. корочє кажучи мєнжувався довго, поїхав додому. сьогодні ж мені заявлено, що там нічого нема. далі прошу дивитись на фото
 
Последнее редактирование:
в дуже рандомному порядку фотки кидає, зараз спробую відредагувати для зручності читання
 
Заливай скрины перписок и логина
 
Продавца оповестил.
 
Я сам запросив магазин, давши ссилкк в тг
Ще раз хочу наголосити на те, що всі незрозумілі моменти я озвучив відразу - зовнішній огляд куща, відсутність слідів ну і в першу чергу, як я написав магазину - фото, на якому з відстані дії останньо-винайдених пускових ракетних установок обведено коло, в яке труп можна людини помістити, но ніяк не вказати на "маленькій свьортаяєк"
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху Снизу