Трип репорт Кіф,пильца від Іванівної

enedy

Київ
Мес†ный
Регистрация
30 Ноя 2017
Сообщения
433
Репутация
215
Реакции
574
https://images.vfl.ru/ii/1549045659/eedfbabb/25214183_m.jpg​
Репорт по новомодному слову кіф, або як більшість привикли - пильца. Колись завжди мріяв спробувати, особливо, коли в інтернетах з америки картинки постились зі всякими блантами, мунроки..ох тоді ж і слюньки пускав
ну але виріс, не раз куштував, тому не думав, що тут буде щось особливе, а нє тут та била.
корочє кажучи, дуже легко забрав клад, додому з місця кладу вирішив пройтись пішки - попутно розпаковуючи скотч, дістаючи люльку і забиваючи кіфчик.
засипа біля 0.07+-..разок підпалив, втягнув, закашляло, далі вже не піддавав дії вогню, пилька тліла - я розтягував. тягнулось довго, разів з 6-8 витягував, підтискало в горлі, тягнуло на кашель, і до того разу восьмого вже чув як намінює.
00:02 - відійшов від місця де курив може метрів до 50, розмазало мене по тій вулиці страшно, зібратись до купи аж важко, туплю страшно, аж підпараноїло трохи, але старався триматись на плаву як міг
00:10 - до цього часу вже йшов по людяній вулиці, не було як висажуватись, але їбало говорило про інше - обертався по сторонам, заліпав на все підряд, як не старався повністю себе в руки взяти не вдавалось ще хвилин з 5-10)
00:20 - підйом вгору, багато сил прийшлось прикласти, жижа під ногами, крок вперед два назад, але принаймні вже трохи роздуплився і розумів як сильно напирає та пиль, шишки не хважди так запаюють
00:40 вийшовши на гору і на пряму додому почав таки насолоджуватись зовнішнім світом. десь сонечко присвітило, десь зелене світло в такт з моїм ходом мені загорілось, почав продумувати собі наступні пару годин, так як день був вільний.
01:00 - прийшовши додому врубив музла, настрій на висоті, плотно позаймався, пропрацював всі групи м'язів, попробив якісь мінімальні домашні справи. хавати хочеться так, шо їв би сардину в томаті з нутелою - майже так і зробив :D тільки то була гречка з нототерією, а далі хліб з шоколадом)
01:50-02:00 - ефекти не спадають, знову згадалось про шишки, які так не завжди вбивають, здивувався сам про себе:8:
Чесно сказати, далі і не памятаю виходу, бо вже ввійшовши в ритм роботи і якось за тими всіма подіями і справами, які треба було зробити, вийшов з накуру. більше я його і не курив, як до речі, і всі інші пробніки) пробую - відкладаю на кращі часи)

Висновок - кіф-мащя. запаюрив так, шо аж на очі не бачив. він вартує своїх грошей однозначно
Клад чудовий, запаковано якісно, вбиває на 5 !
рєспєктуха нінігєрковій і всій команді
рівної вам дороги, хлопци :)
 
Хороший тріп-відгук.
 
Назад
Сверху Снизу