Трип репорт Розсип від нінигеркової

enedy

Київ
Мес†ный
Регистрация
30 Ноя 2017
Сообщения
433
Репутация
215
Реакции
574
https://images.vfl.ru/ii/1549047860/ffd18630/25214827_m.jpg​
Отримавши разом з сухим гашишом пакєт сільського плану, вирішив його відкласти на наступний день, щоб більш обєктивно описати його дію. курю я в рази менше, раз-два на тиждень, тому проснувшись на наступний день, приблизно о 10 ранку, коли вже повністю приступив до робочого дня, зрозумів, що розсип не може ніяк вплинути на ефективність роботи - ох, як ж я помилявся*
00:00 - засипаю 0.1 в напас, випалюється як і будь-яка сіка, запах стандартний, заходить з гірчинкою
00:05 - *ох, як ж я помилявся, я почав якісніше думати ! коли пробував переключитись з основного роду діяльності - трошки завтикував, але це тільки підкреслює якість драпу, або ж мій низький толєр)
00:25 - все так же цікаво і креативно налаштований мозок розуміє, що роботи попереду ще куча, тому навіть не варто курити 2, так як ефект виявив себе з одного. робота робиться, думається ясно, мені подобається
Не хотілось виправдоуватись за те, що короткий репорт ізза мого принципу тестування - "вирішую, що як завжди, для об'єктивного тесту достатньо буде стандартних 10 мг, або ж 0.1 г", але так воно є) ну і плюс напружений графік, тому друга була би лишня, але є розуміння того, що травчик достойний і для тих, хто вже на заоблачному толєрі - це саме те, щоб розбавити трохи свої нєумєрєнні таланти. памятаю, коли мав відпустку і був в рідному місті, то тиждень курили бадиль, бо вбивав з 2х краще, ніж банка шишок тих самих селлерів, а коштував дешевше і насип був більший, тому варіант покупки - найбільш збалансований у відношені якість/ціна.
01:00-01:30 - вже відчутно протверезів, але як і з кіфом, процес роботи не дав зрозуміти, коли попустило)

Висновок - дурь на уравнє. з 2х виміняє навіть на толєр(можливо,дуже субєктивно)
Роботу іванівної підкреслю ще раз - вишка
5/5
 
Назад
Сверху Снизу