Репорт по солі«вихрь» від магазину Калипсо 24

Регистрация
15 Май 2015
Сообщения
116
Репутация
0
Реакции
133
Репорт по ск «вихрь» від магазину Калипсо 24
Селлер в спілкуванні вічливий, лаконічний. Щвидко зв'язались, і домовились про все. Через два дні посилка чекала мене на пошті.
Забрав без проблем, конспірація 4/5 (сам стаф упакований 5+, а от конверт заклеїти забули)
Вага проби щедра 0,5гПосмотреть вложение 1329
Порошок білий, пухкий, до зіпа не липне.
Тестер 1 М178/65 толєр середній (4 дні до того тестував мет від іншого селлера) спосіб: куріння через скляну трубку
Тестер 2 М182/70 толєр той же( але солі пробував вдруге) спосіб: назально
Приступаємо до тесту:
Насипаю в трубку ~50мг
3, 2, 1, пуск! Підпалюю, грію, порошок швидко плавиться і перетворюється на прозору каплю. Дим на смак зовсім не їдкий, навіть дуже приємний на смак,( мабуть, один із кращого що пробував)
Ефект довго не заставив себе чекати)) правда замість очікуваного приливу ейфорії, сходу напав тремор і неслабенький стім.
Тестер 2, вирішив почати з маленької доріжки ~20мг, залетіло швидко, практично без ,,жжения''. Впало швидко, не гірко.
Куримо по сіжці, під кінець сигарети тестер 2 починає відчувати сильний прилив сил і енергії (до цього був сонний)
00:10 два пропєлєра ходять по кімнаті, щось шукають, майструють, вмикають :-D
Дикий хобот.
00:30 Вирішили взяти себе в руки і утихомиритись. Відкрили пиво, яке виявилось одим із трьох кращих спутників двохденного тесту) 2 інших це була мері джейн і нікотин)
01:00 стім вже став трохи контрольованіший, пиво зробило свою справу, смакувало особливо, так як і сигарети. Давно так не хотілось курити від стимуляторів.
02:00 вирішуємо догнатись, тестер 2 відчув невеликий спад енергії, я ж потреби не відчував, але дике бажання догнатись (єдине, що завжди заважає якщо курити ск)
Насипаю собі в трубку і тестеру 2 на планшет по ~20мг.
02:30 Шмиг-пих і ми знову вже куримо сигарети на балконі))
Знов хобот, неможливо на чомусь зосередитись, але стараємось бути сильнішими ніж стаф і постійно берем себе в руки)
03:30 вирішили перевірити як буде гратись, взяли інструменти))
Тестер 2 відмітив, що на ура! Посгадував старі речі які не гралися роки, мені ж було трохи складніше, через біль в спині (не пов'язаний зі стафом) не міг зручно вмоститися, відволікався.
04:00 я вирішую не противитись бажанню догнатись і насипаю мг 30.
Легені вже здають (недавно хворів+ колосальна к-сть скурених сигарет зробили своє).
Не докурив, залишив.(
Це була фатальна помилка(
Приходилось потім постійно потрохи доганятись бо брали тупняки.
Тестер 2 вирішив не доганятись і закінчити тест.
На виході відчував досить неприємні відчуття, але дав оцінку виходів 5/10
Далі таймінг не вів.
Після банки хорошої індіки через пів години тестеру вдалось заснути.
Мені не вдалось, банки курились приємно, але належного ефекту взагалі не отримував((
Через відсутність сну і компаньону зайнявся всякою дурньою
На ранок тестер 2 відмітив, що прокинувся розбитим. Вирішили клин клином і продовжили тестувати стаф.)) Так і дотестували весь пробнік за два дні)
На еаступний день, вже після сну був цілий день роздратований і злий, хандрило порядком.
Тільки під вечір вдалось покурити і випити пива і все за 10 хв прийшло в норму
Ще одна деталь. Сильний прилив ейфо (міні приходик) вдалось зловити аж на другий день тесту. Толєр набивається дуже швидко протягом тесту.

Стаф гідний,стимулятор сильний. Але трохи видався нетиповим)
стім 8/10
ейфо 2/10
Вихода 5/10
Селлер 10/10
Дякую селлеру за можливість протестувати даний продукт. Успіхів в бізі і хороших клієнтів!
Всіх з наступаючим!!!
 
Последнее редактирование:
Назад
Сверху Снизу