Репорт по амфу від Gravediggas

Регистрация
15 Май 2015
Сообщения
116
Репутация
0
Реакции
133
Приношу вибачення за затримку тесту і репорту, підвело здоров'я. Звичайний грип звалив з ніг на два тижні. Нарешті почуваюсь добре і викладаю репорт по свіжому тесту хорошого амфа від Gravediggas.
Записався на гілці продавця на пробу, швидко отримав підтвердження і ттн)
Забрав посилку без проблем, упаковка на рівні. Стелс на 5
Сам тест.
Тестери м1 Я толєр відсутній( три тижні без пав
М2 толєр (амф тиждень назад)
Ж толєр (амф два тижні назад)
Пробнік 0,5г білого пороху, без комочків, до зіпу не липне.
00:00 Насипаю 3 доріжки по 80 мг
Шмиг-шмиг і все готово))
Порошок дуже пекучий, по шкалі на рівні мєта (хто пробував, зрозуміє)
Не одна скупа слоза скотилась по обличчях тестерів)
00:10 куримо цигарки, пекти але перестало. Відчуваємо початок дії.
00:10-00:20 виходимо на плато, тахікардії немає, долоні не пітніють, нас огортає тепла хвиля амфового стіму.
00:20- 01:00 Ейфорії нажаль не було, зате стім хороший,рівний немає синдрому кролика Duracell, як від солей.
Що сподобалось серце не вилітало і пітливості взагалі не було помічено в жодного тестера.
01:00-05:00 куримо сигарети одна за одною, приємно спілкуємось (правда бажання перебивати не одноразово брало верх), попиваємо алкоголь.дуже гармонійно з даним стафом.
Тримає рівно без перепадів.
Тестер М2 покинув нашу команду і взяв з собою на завтра.
Ми залишились у двох. Невеликим розчаруванням стало, що даний стаф не сприяє інтимній атмосфері, природні можливості статевого органу були подавлені стимулятором (у тестера 2 також трапилась ця штука на другий день тесту.
05:30-06:00 ефект спадає і приймаємо рішення догнатись тим, що залишилось. Насипаю залишок, вийшло по 75мг. Шмиг-шмиг, знову пече, але менше. Ніс не заклало, як в мене буває після повторного прийому. Сигарета і прихід другої хвилі свята енергії і радості.
На виході були невеликі тупняки, що притаманні даному виду речовин.
Після тесту покуривши баночку вдалось заснути, що приємно здивувало.
На наступний день ухода відчувались, але для бувалих солдат майже невідчутні.
Стаф гідний, рекомендую))
Загальна оцінка
Селлер 10/10 (швидко, стелз+)
Стаф 7/10 (через відсутність ейфо)
Ухода 5/10
Дякую селлеру за можливість опробувати продукт, залишився задоволений. Бажаю розвитку і хороших клієнтів)
 
Назад
Сверху Снизу