BmwRc рекомендует ♔♔♔ TEON. 10+ сортов. Земля, гидра! От гровера. Оригинальные сорта. Лучшие цены в UA ▄▀▄▀

teon

Магазин
Мес†ный
Надёжный
VIP
Регистрация
23 Фев 2016
Сообщения
540
Репутация
233
Реакции
921
IMG-8087.jpg


۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞
По самых лучших ценах в интернете.
۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
Данные шишки очень хорошо снимают всевозможные загоны скоростей, кокоса и т д. Даже выводят с алко-запоев))


ЦЕЛЫЕ шишки от гровера сенсемилья. Сорта:

Strawberry Pie,
San Francisco Sour Dagh,
Girl Scaut Cookies,

От 1 до 2 грамм - 5 дол/грамм;
От 2 до 5 грамм – 4 дол;
От 5 до 10 грамм – 3.5 дол;
От 10 до 50 грамм - 3 дол;
От 50 до 100 грамм - 2 дол;
От 100 до 200 грамм - 1.5 дол;
От 200 до 500 - 1.3 дол;
От 500 - 1 дол.

Попозже добавлю еще много сортов.



ИЗМЕЛЬЧЕНЬЕ С ЛИСТЬЯМИ СО ВСЕХ СОРТОВ :

От 5 до 10 грамм - 1 дол;
От 10 до 50 грамм - 0.8 дол;
От 50 до 100 грамм - 0.5 дол;
От 100 грамм - 0.4 дол;
Крупный опт договорные цены.


Также БОНУСОМ ложу сортовой табачек Вирджиния и др. сорта. Если нужно положить пишите в заказе.


Посмотреть вложение 40396 Посмотреть вложение 40397
➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤


➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤

Оплата в долларах, инструкции по оплате ниже.

Самые низкие цены! Очень хорошие бонусы sluna



Грибы Malabar и Golden Teacher
Эффекты зависят от дозировки
Дозировка для ЕТИХ двух сортов:

1-2г- Релаксация, «плавающие поверхности», насыщенность
3-4г -Оптимальная доза для эволюции сознания
5-10г -Экстремальные переживания
более 10г- Непредсказуемо
Дозировка указана усредненно, поскольку каждый человек имеет индивидуальную
переносимость и подбирает оптимальную дозу сам.
КАК ПРАВИЛЬНО УПОТРЕБЛЯТЬ
Грибы нужно потреблять только на голодный желудок, лучше с утра натощак.
Максимально измельчить, залить кипятком (лучше в термосе) и
накрыть крышкой.
10-15 минут дать настояться. Жмых есть не нужно.
Можно и просто сухими съесть и водой запить, но могут потом побочки быть-тошнота, головная боль. Если заваривать -побочек минимум.
(Мехикан употреблять намного проще.)
от 50 до 100г- 4 дол за 1 грамм
от 100 до 250г- 3.5 дол за 1 грамм
от 200 до 500г- 3 дол за 1 грамм
от 500 до 1000г - 2.5 дол за 1 грамм
от 1000г - 2 дол за грамм

➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤

▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

МИНИМАЛЬНАЯ СУММА ЗАКАЗА - 40 дол. Пока только отправки. Отправка раза два-три в неделю, доходит обычно за 1-2 дня. Оплата на счет Перфект Мани Perfect Money USD, USDT и др.
Сумму заказа переводите в доллары здесь например: finance.liga.net/rates/converter/
Сумма заказа любая, могу только такими упаковками как написано выше.


▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

Писать в: Елемент( https://app.element.io/#/home) на аккаунт: @teon1:matrix.org​

Наш Общий чат в Елемент: #ChatChuchki:matrix.org

Или Писать заказы в телеграм прямая ссылка): https://t.me/WWWLLD1 (логин имеет такой вид @WWWLLD1). Переходите по ссылке могут быть фейки. (ТЕЛЕГРАМ РЕГУЛЯРНО БАНЯТ КОНКУРЕНТЫ ИЗ-ЗА ОЧЕНЬ НИЗКИХ ЦЕН, ТАКЖЕ ТАМ ОНИ СОЗДАЮТ НЕВИДАННОЕ КОЛИЧЕСТВО ФЕЙКОВ, ЛУДОВОДОВ и т д. ПОТОМУ НАДЕЖНЕЕ ПИСАТЬ В Елемент
Подтверждение через лс форума приветствуется.


Джаббер для связи: dja11@jabber.ru -заспамили, если подскажите как ето исправить, отвечу там.


Или возможно общение, заказы, через лс форума, в том числе и с использованием сайта Привнот. Через лс могут быть дольше ответы.
Или возможно общение, заказы, через лс форума, в том числе и с использованием сайта Привнот. Через лс могут быть дольше ответы.


Есть много репортов, отзывов но к сожалению на другом ресурсе.


Трип-репорты с прошлых годов еще: https://bmwrc.biz/threads/trip-po-shishkam-ot-teon.2279/
https://bmwrc.biz/threads/trip-report-po-shishkam-i-listjam-ot-teon.2287/
https://bmwrc.biz/threads/trip-po-shishkam-i-rossypi-ot-teon.2341/
https://bmwrc.biz/threads/trip-report-na-shishlo-i-perebitoe-shishlo-ot-teona.2301/
https://bmwrc.biz/threads/trip-report-po-rossypi-i-shishkam-ot-teona.2294/
https://bmwrc.biz/threads/priroda-boshki-po-samyx-luchshix-cenax-v-sng-teon.2252/page-2#post-29376
https://bmwrc.biz/threads/priroda-boshki-po-samyx-luchshix-cenax-v-sng-teon.2252/page-3#post-29767
https://bmwrc.biz/threads/trip-repporty-konkurs-akuly-pera.2189/#post-28545
 
Последнее редактирование:
Россыпь слабовата. 4 делают не прикуреные
Росипей прошлых уже поностью нет, есть Амнезия измельченая, измельчение идальное, даже лучше тех) И сильнее. Скоро будет отредактированно в ветке.
 
Вчера заказывал, заказ не отправили, в телеге игнор
Будь спок, все будет выслано.
 
Росипей прошлых уже поностью нет, есть Амнезия измельченая, измельчение идальное, даже лучше тех) И сильнее. Скоро будет отредактированно в ветке.
 

Будь спок, все будет выслано.
Ждемс ) будем только рады)
 
Росипей прошлых уже поностью нет, есть Амнезия измельченая, измельчение идальное, даже лучше тех) И сильнее. Скоро будет отредактированно в ветке.
 

Будь спок, все будет выслано.
С огромнишим нетерпением жду появления целых ших)))
 
Я заказывала план-россыпь некоторое время назад, оба сорта, не было времени чего-то написать, но сделаю трип-репорт на днях с фоточками, как и обещала3dflagsdotcom Boliv 2faws
 
и меня можно ещё на свободное место в руле
 
а какие номера свободные ?
 
Тріп репорт
T1:М 22/170/61
T2:М 24/173/65
т3:М 24/175/68
Стафф:шш Амнезія*Ландрес сатіва (50г), Білий порошок 1(2-2,5г), Білий порошок 2(5-6г), капсули з стимулятором 2шт.
Поїхали!
Начнем з шш, посилка була забрана з нп, все збс як завжди, Розпаковуємо з тестерами, шш завернута в целофан обмотана скотчем і запаяна герметично в пілівку, запаху нечути)
Розпаковуємо це все і тут проривається неймовірний різкий фруктовий запах із земельними нотками, аж голова закрутилась))), шш виглядає як звийчайна шш яку зірвали і засушили тільки переливається із зеленого кольору в коричневий, з околобошечною листвою і насінням,тут і почався важки процес перебирання шш від насіння і стебл, потратили на це години 2, вихід по шш невдалось зважити но по сємкам получилось в районі 20г,70% насіння хорошої якості тому можна попробувати посадити)

00-00 Забиваю Т3 плотний напас, хап, видих, кашель, посмішка))), Т2 так само тільки кашель раз в 5 інтенсивніший))),і тут я, вдох - заходить на ура, видих-кашель, посмішка))), ефект стає відчутний через секунд 15-20
00-02 Всіх тестерів досить плотно накурило і з цим згодні всі, було прийняте рішеня поіграти в карти
00-20 Граємо в карти, очі червоні) до цього моменту шш набирала силу і розганяла свою дію, всіх тестерів так нехило прибило до крісел, встати дуже важко), всі дружньо попиваємо водичку)
00-30 Плато, розмовляємо і шутимо з тестерами, приходить ще один тестер, йому зразу напас поплотніше, вдих-кашель-посмішка-вода) все що потрібно знати про цю шш)
01-30 Плато спадає, відчувається жор, новоприбувшого тестера щось занадто прибило) сидить мовчить)))
02-00 Відчувається спад ефектів, сонність, но легенька дія і сильне розслаблення ще відчувається годину
02-30 Відсутність будь яких ефектів тільки сонливість розслабленість і жор).

Висновок: шш ароматна, ефект сатіви, файно на сраку садить але якщо не багато курити то можна спокійно справами займатись, всім тестерам дуже сподобалась як і мені, ціна/якість як ви розумієте кращого немає і небуло нівкого, бро Теон як завжди топ! за природою тільки до нього!

Тріп репорт 2

Білий порошок 1, запаяний герметично разом з порошком 2 і капсулами в поліетилен, виглядає як порошок кристалічний з камушками, має різкий хім. запах.

00-00 Було взято камушек вагою 0.26г, роздроблено і розділено на 2 дороги, перший я, купюра в трубочку, різкий вдох-біль нестримна, відчутя таке ,що праве око зараз відпаде, тим часом т2 пробує вдихнути но внього щось там неполучається (бідося), але за деякий час і розділеням дороги на обидві ноздрі внього всетаки це получається зробити, т2 говорить шо це піздєц жостка хуйня, я тим часом пробую це пережити.
00-05 Мною було прийнято рішення покурити шш щоб трохи заспокоїтись від пережитого. Біль потроху проходить, вже жалію шо це пробував але відчуваю перші ефекти,легеньку фонову стимуляцію, пріють лодоні, сильне виділення соплів(слизова напевне прихуїла трохи від таких розкладів) праве око червоне, з т2 все добре також відчуває перші ефекти і виділення сопель
00-20 Стимуляція вже добре відчутна можу порівняти тільки з феном і то я стимуляторами в житті небавився раз 5-10 пробував, т2 відчуває розслабленість і спокій,незнаю чому, напевне він підвид людей які від стимуляторів отримують протилежний ефект, внього таке і від фену було
01-00 Стимуляція все ще добре відчувається але потрохи начинає слабнути
02-00 Стимуляція відійшла на фон, зір розфокусований, робилось це все під вечір тому злипаються очі і відчувається розслаблення
03-00 Всі ефекти спали, я вже пішов спати, заснути небуло проблем і спалось файно

Висновок: Дічь страшна,після пережитого було прийнято рішення з цим порошком більше неексперементувати, т2 так само думає

Тріп репорт 3

Білий порошок 2, запаяний герметично разом з порошком 1 і капсулами в поліетилен, виглядає як порошок, має ментоловий приємний запах.
00-00 т2 пробував вже цей порошок без т1 і т3 тому приблизне дозування вже відомо, беремо приблизно 1 г, ділимо на 3 рівні дороги, вдох- все нормально, не пече не болить, просто неприємно
00-10 Т1 відчуває легеньку стимуляцію, решта тестерів нічого невідчувають, тому було вирішено взяти ще 1г, знову на 3 дороги,трохи порошку провалилося тому відчувається гіркота в горлі
00-20 т1 відчуває стимуляцію легшу ніж від порошка 1, т2 і т3 також відчувають легку стимуляцію
00-30 Змін невідбувається тому було вирішино знюхати все що залишилось, скільки там було вже неважилось но приблизно трохи більше 1г
01-00 Ефект по силі схожий з порошком 1 але дією трошки відрізняється, Ейфорії 0 тільки стимуляція, наступну годину-півторі без змін а потім спад ефектів

Висновок:По суті шляпа, щоб щось відчути треба знюхати кількість = борошну яку витратила твоя бабуся для випікання хлібу

Тріп репорт 4

Капсула з стимулятором, просто дві непрозорі капсули склеєнні скотчем були разом з порошками в герметичній упаковці, їх у мене дві тому вирішив попробувати тільки 1 так як це мінімальне дозування

00-00 Капсула була запита пивом
00-30 Відчуваються перші ефекти стимуляції, начинають пріти лодоні, розмовляємо з друзями і слухаємо музику.
00-45 Плато, стимуляція середня- нижче середньої, не дьоргає , можна спокійно займатись справами, голова ясна хочеться розмовляти.
02-00 Ефект ще на рівні але відчувається його спад,ще приблизно 2 години ефект поступово спадає
05-00 Ефект спав, появився апетит, після вечері пішов спати і дуже швидко заснув, проблем під час сну небуло і на наступний день ніяких відходняків я невідчув

Висновок:Хороше рішення для людей в яких робота звязанна з уважністю або потрібно підготуватись до сесії, 1 капсула дає бадьорість і уважність на 3-4 години а також трошки ейфорії, особисто мені сподобалось

Загальні висновки про магазин і продукцію

З бро теоном знайомі вже роки 2,5-3, Завжди замовляв в цього бро шш і розсип так як ціна і якість була найкраща на ринку, завжди було все чудово , ввічливий оператор, без ігнору, оплатив все і 100% в найближчі дні получиш свій стафф, бонуси і проби ніколи для мене нежалів за що респект йому, довічний клієнт і довіра в цей магаз це мої емоції співпраці з цим селлером за весь період

ШШ-Ефект:Сатіва80/Індіка20,термін дії 2+ Загальна оцінка 9/10
Порошок1-Ефект: Стимуляція/Ейфорія 4/2,термін дії 2:00-2:30г Загальна оцінка 1/10
Порошок2-Ефект: Стимуляція/Ейфорія 2/1,термін дії 2:00-2:30г Загальна оцінка 2/10
Капсули-Ефект: Стимуляція/Ейфорія 4/1,термін дії 4г+ Загальна оцінка 7/10

Оцінка Магазу-10/10, Селеру(оператору)-10/10, Стафу 7/10

P.s оцінка за стафф це оцінка всього виданого напробу +шш, порошки розчарували але я їх і незамовляв, а шишками і якості їх накурки я лишився дуже задоволений як і завжди всім рекомендую цього селера як топ! де замовити шш!
P.p.s Бро Теон вибачай ще раз за затримку з тріп репортом, я тобі дякую за виділену пробу і за якість сервісу, бажаю розширення асортименту (там Дма і нбоми дуже хотілось побачити в твому асортименті) більше хороших клієнтів ну і успіху тобі бро!
P.p.p.s Мій перший тріп репорт, не судіть строго)
 
Предлагаем шишки и россыпь медицинской марихуаны, а также легальный аналог aмфа

@genplan_rezerv | dja11@jabber.ru
 
пару недель назад заказывал пробники шишек , получил вот это. Прущая на уровне дички.
 
Назад
Сверху Снизу