28 липня у всьому світі відзначають день боротьби з вірусними гепатитами

Регистрация
23 Окт 2021
Сообщения
63
Репутация
95
Реакции
75
28 липня у всьому світі відзначають день боротьби з вірусними гепатитами


⛔️ Існує п'ять основних типів вірусів гепатиту: А, В, С, D і Е.
Серед них найнебезпечнішими вважаються вірусні гепатити B та С, які призводять до 96% всіх смертей, пов’язаних з вірусними гепатитами.

📣 Сьогодні поговоримо про гепатит B - вірусне захворювання печінки запального характеру яке викликає як гостру, так і хронічну форми хвороби. Вірус передається контактом із кров'ю або іншими рідинами організму інфікованої людини (сім'яною, вагінальною). Вірус гепатиту B може виживати за межами організму людини щонайменше 7 днів. Для того, щоб захистити себе важливі профілактичні заходи, зокрема: · Як і при інших вірусних захворюваннях, для захисту від гепатитів важливо дотримуватися такої ж профілактики: мити руки, вживати в їжу вимиті та/або термічно оброблені продукти, мати індивідуальні засоби особистої гігієни, використовувати бар’єрну контрацепцію тощо. · Періодичне тестування на вірусні гепатити варто зробити правилом.

Також вакцинація. До Національного календаря щеплень входить лише вакцинація від вірусного гепатиту B, яка захищає людину і від вірусного гепатиту D, оскільки він розвивається тільки у пацієнтів із вірусним гепатитом B.
📎
Бережіть своє здоров'я та не бійтеся відвідати лікаря й розпочати лікування у разі позитивного результату тесту!
 
Я свою Ц-шку вылечил. Больше 20 лет назад мне говорили, что с Ц-шкой живут около 15 лет, а я такой:"Куй вам, а не Андрюшу!"Supergood
 
Спасибо и вам хорошего здоровья
 
стільки вже захворюваннь, що від усього не врятуємося
 
Назад
Сверху Снизу