ℂ𝕙𝕖𝕤𝕟𝕦𝕪
Nature lover
- Регистрация
- 16 Сен 2024
- Сообщения
- 121.817
- Репутация
- 1.648
- Реакции
- 54.203
Та холодно це капець просто ти навіть не уявляєш як дощить другий деньТа я нормально спасибо большое) нога ток болит бля, раньше не так болела, но шош поделать) а ты там как?) как погодка?)
