Важно BmwRc рекомендует Privnote халява на BmwRc

Arduv

Команда форума
Главный Администратор
Регистрация
9 Мар 2015
Сообщения
2.708
Репутация
2.812
Реакции
9.274
IMG-20220925-090717-263.png

Кто успевает открыть секретное слово в записке privnote , тот получает + 5 очков репутации и 10$ переводом на любой реквизит .

Уже разыграно 900$
 
Последнее редактирование:
главное что-бы мы вместе были)
Ну типо когда обнимают слегка приподнимают и естественно ставят на место опуская обратно, тобишь ставя на место.
Блин, чё то я с местом перемудрил, отвлекают тут всякие с голыми жопками, ладно, пойду нападать ...
Всем здравия и плотной банки T5110gg
 
Блин, чё то я с местом перемудрил, отвлекают тут всякие с голыми жопками, ладно, пойду нападать ...
Всем здравия и плотной банки T5110gg
Обожаю тебя и семью всех благInloveInloveInloveInloveInlove
 
tanker.gif
Поважні пані та панове, вітаю всіх Українців із святом дня захисника Вітчизни.

У цей день колись наші дідусі та бабусі мали неймовірну повагу за те, що вони були причетними до тієї перемоги за яку
боролися,
відважно воювали,
та віддавали своє життя дуже багато людей, наших людей, Українців,
які і зараз у цей час боронять нашу неньку, захищаючи її від лютого ворога усіма доступними засобами.
Чи ти на передовій, чи забезпечуєш прикриття, чи постачаєш їжу або набої, боєприпаси, амуніцію тощо, чи ти за кордоном перераховуєш гроші на підтримку наших воїнів, чи розробляєш продукти у сфері айті завдяки яким наші підрозділи ще більше мають перевагу над ворогом, чи ремонтуєш автівки наших бійців, кожен з нас, хто долучається до цієї великої битви є героєм, є воїном бо то є ціла величезна машина у якій кожен, кожен з нас є вкрай необхідним елементом завдяки якому наш рух до перемоги стає ще швидкішим, ближчим, та неймовірним.
Неймовірним бо та кількість рашистів яка зайшла на нашу землю із примарними думками що до перемоги над Українцями за лічені дні, отримала справжню козацьку відсіч. Бо за вісім років до того ніхто з нас не хотів вже миритися із реаліями свідками якими ми з вами були.
Досить.
І сьогодні, цей день, день цього свята має пряме відношення до кожного із нас, бо сьогодні наші батьки, брати та сестри, друзі та просто знайомі і багато, багато простих Українців захищають нашу країну від рашистів в незалежності від свого статуса, роду професій та політичних вподобань, бо то є наша країна, наша Україна.

І я вітаю кожного з нас та бажаю міцного здоров'я, незламності духа, успіхів у кожному ділі та у всіх починань і вірю, що все буде Україна.
tank-tanker-1.gif
ukraine.gif
 
Когда же я сюда зайду и обнаружу нетронутый привет?))
 
Доброе утро всем удачного дня!
 
Всем привет Раста
Всем быстрого рабочего дня, а главное то, результативногоT5110gg
 
T511066Доброе утроSmileОтличной субботы каждому!
 
Всем отличного настроения Пьем
 
Назад
Сверху Снизу