Интересно Сектор флуда (деньги или товар каждые 500 смс)

Вот с этого момента, можно подробнее? Спасибо.
Флудить во флуд-теме, по ходу, нельзя,)) по ,наверное,новым правилам, даже ответы на сообщения объединить могут в одно, не говоря уже о просто смс ни о чем и никому не адресованных..
 
Вот с этого момента, можно подробнее? Спасибо.
Адміністрація коли флуд без смислу все об'єднує в одне повідомлення, тобто, якщо спікуємся то потрібно щоб смс мало смислове навантаження..
Привіт я голодний це не проходить так...!!!!
 
Флудить во флуд-теме, по ходу, нельзя,)) по ,наверное,новым правилам, даже ответы на сообщения объединить могут в одно, не говоря уже о просто смс ни о чем и никому не адресованных..
Та я думаю, якщо ми будемо нормально тут спілкуватися по серйозному розвивати тему спілкування то все буде ок
Такі ,як привіт, пока, як ти непроходять просто
 
Та я думаю, якщо ми будемо нормально тут спілкуватися по серйозному розвивати тему спілкування то все буде ок
Такі ,як привіт, пока, як ти непроходять просто
Это уже не флуд тема тогда
Я не против общения, но времени , чтобы сидеть и выписывать поэмы и романы - нет у меня
 
Это уже не флуд тема тогда
Я не против общения, но времени , чтобы сидеть и выписывать поэмы и романы - нет у меня
Та не ми можемо машину розобрать на словах друг другу помочь
 
Тогда твою давай разбирать - у меня нету()
С чего начнем?))
В мене тоже немає, я пропоную сусіда машину ..давай почнемо з колес, якраз стоїть всесезонка, осінь зараз якраз норм знайдемо де сплавити, бери домкрат, я візьму ключи і газовий балончик
 
Це вже -
Стаття 185.2. Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, – карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
 
Це вже -
Стаття 185.2. Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, – карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
Значить робимо все чотко беремо колеса...закідаємся і все, ніхто нічого недокаже, нема колес немає доказу....)))) все чотко буде
 
Пиздити у сосіда жігулі - таке собі діло хз🤣
 
Назад
Сверху Снизу