Интересно Сектор флуда (деньги или товар каждые 500 смс)

Зима, соления..обезвоживание и паранойя)))
Если шо, то я @chesnuy подъебываю))
Та да, ці закатки, россоли різні, я згідний...але скажу так, кажуть
- випив розсолу легше стало з будуна
А чого легше поясню...
Коли ми бухаємо чи куримо щось, воно обезводжує організм і получається отравлення токсінами виводить вода, а її немає сушняк ',головні болі признак обезводнення...А соль ця що в россолі затримує воду, тому здається, що випив розсолу стає легше, а це тому що соль кухонна має властивість затримувати вологу в організмі!!!
Увага не перепутайте СОЛЯ І соль )))
 
Обидві шкідливі наслідки мають))


Сіль
Точно бро сіль... наша Українська сіль по не ї ще бурлаки на Биках в Крим їздили аааххххха смішну нам історію розказують, але ми віримо що вони волами сіль возили
 
Ребятки, 6,5 страничек надо сегодня написать,
Сто 27 смс
 
наша Українська сіль
Артемсіль, как и мое любимое игристое, красное, Артёмовск он, как и сгущенка Купянского завода - - все, пизда им, и навряд ли когда-то попробуем снова.
На днях я доел сгущёнку эту, выпуск конец февраля 2022
 
Вот так бодрентко, как се5, надо - писать и строчить тут))
Я хочу выиграть этот этап!)))
 
Артемсіль, как и мое любимое игристое, красное, Артёмовск он, как и сгущенка Купянского завода - - все, пизда им, и навряд ли когда-то попробуем снова.
На днях я доел сгущёнку эту, выпуск конец февраля 2022
Бро та в нас Україна робить все якісне харчі, одяг, культура, навіть зброю, одним словом ми найкращіу всьому, тому так нас СЛОВ'ЯН не люблять ніде бо ми є ХОХОЛ - дитина сонця, світла!!!
 
Бро та в нас Україна робить все якісне харчі, одяг, культура, навіть зброю, одним словом ми найкращіу всьому, тому так нас СЛОВ'ЯН не люблять ніде бо ми є ХОХОЛ - дитина сонця, світла!!!
Сліпий казав - побачимо)))
 
Назад
Сверху Снизу