Интересно Сектор флуда (деньги или товар каждые 500 смс)

Як доберуся туда то скину фото...))) ще невиїхали бо трошки почали рановато .. зараз треба ще чучуть і пробувати їхати головне шишку непркурити ахххааа
Ну что, добрался?)))
 
Ну что, добрался?)))

Ну что, добрался?)))
Не вже дядько дядько нелицте я і так така як тра... Шось я трохи боюся їхати кудись далеко вже нехочеться нічого ...ще попасти на блокпост не запараноїло мене
 
Не вже дядько дядько нелицте я і так така як тра... Шось я трохи боюся їхати кудись далеко вже нехочеться нічого ...ще попасти на блокпост не запараноїло мене
Сідай на велик, похуй на велосипедистів
 
Не вже дядько дядько нелицте я і так така як тра... Шось я трохи боюся їхати кудись далеко вже нехочеться нічого ...ще попасти на блокпост не запараноїло мене
Ти сіль вживав?
 
Солька, она такая, высадить можете как 2 пальца обоссать))
 
Что же мы несчастные 2 сотни смс никак не добьем?(((
Бо знову все буде не так, краще неспішитм бро по чучуть але впевнено!!! Можна стартанути і зробити, але чи воно неполізе нам боком небуду ризикувати!!!!
 
Бо знову все буде не так, краще неспішитм бро по чучуть але впевнено!!! Можна стартанути і зробити, але чи воно неполізе нам боком небуду ризикувати!!!!
Так если не бессмысленные стандартные смс типа - Привет, Пока, Как Дела,Удачи,Я писал,кушал,какал - а нормальный диалог, то никто не "порежет" смс
 
114 сообщений..их за 30 минут на расслабоее делать..а тут...эх...
 
114 сообщений..их за 30 минут на расслабоее делать..а тут...эх...
Та я думаю, якщо ми отак будемо залітати робити по три п'ять смс то можна буде добити за трохи часу, я неможу ще виспатися ....я буду отак зайшов вийшов)))) !!!
 
Та я думаю, якщо ми отак будемо залітати робити по три п'ять смс то можна буде добити за трохи часу, я неможу ще виспатися ....я буду отак зайшов вийшов)))) !!!
Ну хоть как-то
Все же продвижение будет))
А то на месте топчемся уже неделю
 
Назад
Сверху Снизу